O inwestycji

Apartamenty 3Maja to połączenie elegancji i komfortu.

Apartamenty 3 Maja to stylowy i kameralny budynek wielorodzinny składający się z 19 lokali mieszkalnych od 2 do 4 pokoi w metrażach od 38 do 95 m2. W budynku znajdują się dwie klatki, a w każdej z nich winda i wózkownia. Całość składa się z pięciu kondygnacji – w części podziemnej zaprojektowano garaż dla mieszkańców, parter przeznaczono na działalność usługową, zaś na piętrach 1 -3 znajdować się będą funkcjonalne, nowocześnie zaprojektowane i przestronne mieszkania.

A3M w liczbach


Średnia powierzchnia to 64 mkw.


3 piękne parki w promieniu 2 km.


I etap – kameralna inwestycja


19 apartamentów

Apartamenty 3 Maja jest to inwestycja mieszkaniowa idealnie wpisana w architekturę i charakter przedwojennego Pruszkowa. Jest to elegancki, a zarazem zrównoważony projekt który swoim stylem i wykończeniem idealnie komponuje się w klimat dzielnicy Żbików. Rozbudowa Warsztatów Kolejowych w roku 1925 sprawiła, że to tu tuż przed wojną oddano do użytku pierwsze w Pruszkowie nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a my podtrzymujemy tradycję. Organizm miejski Pruszków powstał z połączenia wsi Żbików, osiedla fabrycznego Pruszków oraz innych okolicznych wsi.
Inwestorem jest NS Nieruchomości Sp. z o.o.- celowa Spółka powołana pod działalność developerską w ramach grupy NS Capital Group.
Wieloletnie, bogate – ponad 20 letnie – doświadczenie jej założycieli na rynku budowlanym jak i w realizacjach mieszkaniowych gwarantuje pełen profesjonalizm, fachowość i terminowość prowadzonej inwestycji. Warto zwrócić uwagę, że realizacje Grupy cechują się wysokim standardem wykonania i zgodnością ze wszelkimi wymogami sztuki budowlanej.

Zobacz dostępne mieszkania