Lokalizacja

Wybór lokalizacji sprawia, że jesteśmy w spokojnej okolicy z dostępem do wszelkich usług jak i zieleni miejskiej, a jednocześnie w świetnej komunikacji ze stolicą.
Do Warszawy szybko i sprawnie można dojechać autem w 10 min. Autostradą A2 do której mamy 2km bądź też Al. Jerozolimskimi do ok. 15 min.
Można też skorzystać z komunikacji miejskiej. Do stacji PKP Pruszków jest tylko ok. 15 – 20 min spacerkiem, można też podjechać autobusem – przystanki są w sąsiedztwie realizowanego budynku. Bez problemu w 3 minutki dotrzeć można autem czy rowerem w 7-10 min na parking P+R przy samej stacji.

Można skorzystać również z pociągu podmiejskiego lub SKM. Do Warszawy są to 2 stacje, a do samego centrum raptem 8, do którego przejazd zajmuje ok. 25 – 30 minut.
W najbliższej okolicy jest wszystko co potrzeba. Żłobek, przedszkole miejskie nr 8 oddalone zaledwie 100m od inwestycji bądź przedszkole miejskie nr 7. Obiekt sąsiaduje ze szkołą podstawową nr 9, a w dalszych częściach Pruszkowa znajdziemy też szkoły średnie. Przychodnia lekarska NZOZ znajduje się w odległości 100m, a vis a vis niej skorzystamy z usług pralniczych. Spacerem w ok. 20min dojdziemy do Parku Anielin, w którym znajduje się duży odnowiony plac zabaw oraz sąsiadującego z nim Parku Potulickich, a w 9min odwiedzimy słynny Park Mazowsze, potocznie zwany glinkami Hosera. Zakupy spożywcze zrobimy w okolicznych sklepach takich jak, Żabka, Netto, Biedronka, Lidl czy też prywatne świetnie zaopatrzone lokalne sklepy. W pobliskiej okolicy zaledwie kilku min. pieszo, dostaniemy się do apteki czy urzędu poczty. W okolicy znajdziemy również nowoczesną galerię handlową, Centrum Kultury i sportu, stacje benzynowe, muzeum Dulag, galerię figur stalowych, kościół, sklep rehabilitacyjny czy też punkty gastronomiczne.

W pobliżu A3M


Punkty
gastronomiczne


Kryta
pływalnia


Parki miejskie


Centrum Kultury
i Sportu


Galeria handlowa


Urzędy
pocztowe


Szkoły


Przychodnia
lekarska NZOZ

Położenie

Galeria Handlowa
Nowa Stacja Pruszków

3km/7min autem

Centrum Warszawy

20km/25min autem

Lotnisko Chopina

23km/20min autem

Zobacz dostępne mieszkania